# Користувач Всього Підрозділ Посада
201 Кравченко Наталія Іванівна 135 Інститут мистецтв
Кафедра дизайну
Завідувач кафедри
202 Шепетяк Олег Михайлович 134 Історико-філософський факультет
Кафедра філософії
Професор кафедри
203 Гаращенко Лариса Василівна 134 Педагогічний інститут
Кафедра дошкільної освіти
Старший викладач
204 Брайчевська Олена Андріївна 134 Факультет права та міжнародних відносин
Кафедра міжнародних відносин та міжнародного права
Доцент кафедри
205 Якуба Валентина Володимирівна 134 Інститут філології
Кафедра англійської філології та перекладу
Завідувач кафедри
206 Лєвіт Дмитро Анатолійович 134 Інститут мистецтв
Кафедра академічного та естрадного вокалу
Доцент кафедри
207 Ситник Ольга Іванівна 133 Педагогічний інститут
Кафедра іноземних мов і методик їх навчання
Педагогічний інститут (Суміщення)
Кафедра іноземних мов і методик їх навчання
Старший викладач
Викладач
208 Плужник Ірина Володимирівна 133 Педагогічний інститут
Кафедра іноземних мов і методик їх навчання
Педагогічний інститут (Суміщення)
Кафедра іноземних мов і методик їх навчання
Викладач
Викладач
209 Гайдаш Анна Владиславівна 133 Інститут філології
Кафедра германської філології
Доцент кафедри
210 Шкарбан Людмила В’ячеславівна 132 Педагогічний інститут
Кафедра початкової освіти
Викладач
211 Стаднік Надія Вікторівна 132 Педагогічний інститут
Кафедра дошкільної освіти
Доцент кафедри
212 Жигун Сніжана Віталіївна 131 Інститут філології
Кафедра української літератури і компаративістики
Доцент кафедри
213 Зверева Марина Анатоліївна 131 Інститут філології
Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства
Доцент кафедри
214 Бондаренко Лариса Анатоліївна 131 Інститут мистецтв
Кафедра теорії та методики музичного мистецтва
Доцент кафедри
215 Киченко Тетяна Олександрівна 130 Інститут мистецтв
Кафедра академічного та естрадного вокалу
Викладач
216 Шепеленко Ганна Борисівна 130 Інститут мистецтв
Кафедра академічного та естрадного вокалу
Концертмейстер
217 Соломаха Анжеліка Вікторівна 129 Педагогічний інститут
Кафедра іноземних мов і методик їх навчання
Педагогічний інститут (Суміщення)
Кафедра іноземних мов і методик їх навчання
Доцент кафедри
Доцент кафедри
218 Мартич Руслана Василівна 129 Історико-філософський факультет
Кафедра філософії
Доцент кафедри
219 Попова Альона Олексіївна 129 Інститут людини
Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи
Викладач
220 Сосновська Ольга Олександрівна 129 Факультет інформаційних технологій та управління
Кафедра фінансів та економіки
Доцент кафедри
221 Стрельцова Світлана Вікторівна 129 Інститут мистецтв
Кафедра образотворчого мистецтва
Викладач
222 Зеленюк Оксана Володимирівна 129 Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту
Кафедра спорту та фітнесу
Доцент кафедри
223 Голованов Сергій Олександрович 129 Історико-філософський факультет
Кафедра всесвітньої історії
Доцент кафедри
224 Половіна Олена Анатоліївна 128 Педагогічний інститут
Кафедра дошкільної освіти
Доцент кафедри
225 Драч Оксана Олександрівна 128 Історико-філософський факультет
Кафедра всесвітньої історії
Професор кафедри
226 Баранова Наталя Валеріївна 128 Факультет права та міжнародних відносин
Історико-філософський факультет (Суміщення)
Кафедра історії України
Заступник декана
227 Коваленко Олена Володимирівна 127 Педагогічний інститут
Кафедра дошкільної освіти
Доцент кафедри
228 Тур Микола Григорович 127 Історико-філософський факультет
Кафедра філософії
Професор кафедри
229 Білецька Вікторія Вікторівна 126 Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту
Кафедра спорту та фітнесу
Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту (Суміщення)
Кафедра спорту та фітнесу
Завідувач кафедри
Доцент кафедри
230 Дем’яненко Валентина Іванівна 125 Педагогічний інститут
Кафедра педагогіки та психології
Викладач
231 Чернега Андрій Петрович 125 Факультет права та міжнародних відносин
Кафедра публічного та приватного права
Доцент кафедри
232 Семеняка Світлана Олексіївна 125 Факультет інформаційних технологій та управління
Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін
Доцент кафедри
233 Журавська Оксана Валеріївна 125 Інститут журналістики
Кафедра журналістики та нових медіа
Старший викладач
234 Канюка Інна Олександрівна 125 Інститут людини
Кафедра загальної, вікової та педагогічної психології
Старший викладач
235 Грипас Оксана Юріївна 124 Інститут філології
Кафедра української мови
Доцент кафедри
236 Бистра Ірина Ігорівна 124 Факультет здоров'я, фізичного виховання і спорту
Кафедра спорту та фітнесу
Старший викладач
237 Редька Інна Анатоліївна 123 Інститут філології
Кафедра германської філології
Доцент кафедри
238 Куришев Євген Володимирович 123 Інститут мистецтв
Кафедра інструментально-виконавської майстерності
Доцент кафедри
239 Романенко Катерина Анатоліївна 123 Педагогічний інститут
Кафедра початкової освіти
Педагогічний інститут (Суміщення)
Кафедра початкової освіти
Викладач
Старший викладач
240 Бучинська Дар'я Леонідівна 122 НДЛ інформатизації освіти
Факультет інформаційних технологій та управління (Суміщення)
Кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін
Науковий співробітник
Викладач
241 Волинець Катерина Іванівна 122 Педагогічний інститут
Кафедра дошкільної освіти
Професор кафедри
242 Нетреба Маргарита Миколаївна 122 Інститут журналістики
Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю
Доцент кафедри
243 Карлінська Яніна Валеріївна 122 Університетський коледж
ЦК з педагогічної освіти
Голова циклової комісії
244 Найда Юлія Михайлівна 122 Інститут людини
Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти
Старший викладач
245 Шовкопляс Галина Євгенівна 121 Інститут філології
Кафедра світової літератури
Доцент кафедри
246 Видайчук Тетяна Леонідівна 121 Інститут філології
Кафедра української мови
Доцент кафедри
247 Жукова Юлія Миколаївна 121 Факультет інформаційних технологій та управління
Кафедра фінансів та економіки
Доцент кафедри
248 Салан Катерина Олександрівна 121 Інститут мистецтв
Кафедра інструментально-виконавської майстерності
Старший викладач
249 Чибор Ірина Степанівна 121 Інститут філології
Кафедра української літератури і компаративістики
Старший викладач
250 Романова Тетяна Вадимівна 121 Університетський коледж
ЦК музики і хореографії
Голова циклової комісії