Підготовка переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

# Ім'я Підрозділ Додаткові відомості
1 Масімова Лариса Гагіківна Інститут журналістики, Кафедра видавничої справи Запис реєстру #51 від 13.06.2018
2 Мельниченко Ольга Володимирівна Педагогічний інститут, Кафедра теорії та історії педагогіки Запис реєстру #54 від 13.06.2018
3 Ковбасенко Юрій Іванович Інститут філології, Кафедра світової літератури Запис реєстру #50 від 13.06.2018
4 Салата Оксана Олексіївна Історико-філософський факультет, Кафедра історії України Запис реєстру #64 від 13.06.2018
5 Цапро Галина Юріївна Інститут філології, Кафедра англійської філології та перекладу Запис реєстру #47 від 13.06.2018
6 Купрій Тетяна Георгіївна Історико-філософський факультет, Кафедра філософії Запис реєстру #61 від 13.06.2018
7 Абрамов Вадим Олексійович Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра комп'ютерних наук і математики Запис реєстру #66 від 13.06.2018
8 Абрамов Вадим Олексійович Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра комп'ютерних наук і математики Запис реєстру #67 від 13.06.2018
9 Вембер Вікторія Павлівна Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра комп'ютерних наук і математики Запис реєстру #68 від 13.06.2018
10 Вембер Вікторія Павлівна Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра комп'ютерних наук і математики Запис реєстру #69 від 13.06.2018
11 Гайдаш Анна Владиславівна Інститут філології, Кафедра германської філології Запис реєстру #49 від 13.06.2018
12 Панасюк Леонід Валерійович Історико-філософський факультет, Кафедра філософії Запис реєстру #62 від 13.06.2018
13 Козачук Андрій Михайлович Інститут філології, Кафедра англійської філології та перекладу Запис реєстру #48 від 13.06.2018
14 Супруненко Анна Петрівна Історико-філософський факультет, Кафедра філософії Запис реєстру #63 від 13.06.2018
15 Литвин Оксана Степанівна Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра комп'ютерних наук і математики Запис реєстру #65 від 13.06.2018
16 Кошарна Наталія Володимирівна Педагогічний інститут, Кафедра іноземних мов і методик їх навчання Запис реєстру #57 від 13.06.2018
17 Машовець Марина Анатоліївна Педагогічний інститут Запис реєстру #58 від 13.06.2018
18 Астаф'єва Марія Миколаївна Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра комп'ютерних наук і математики Запис реєстру #56 від 13.06.2018
19 Прошкін Володимир Вадимович Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра комп'ютерних наук і математики Запис реєстру #55 від 13.06.2018
20 Луцько Катерина Василівна Інститут людини, Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Запис реєстру #39 від 13.06.2018
21 Луцько Катерина Василівна Інститут людини, Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Запис реєстру #40 від 13.06.2018
22 Афанасьєв Ілля Юрійович Інститут журналістики, Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю Запис реєстру #52 від 13.06.2018
23 Воскобойнікова-Гузєва Олена Вікторівна Інститут журналістики, Кафедра бібліотекознавства та інформології Запис реєстру #53 від 13.06.2018
24 Бабич Наталія Миколаївна Інститут людини, Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Запис реєстру #44 від 13.06.2018
25 Ломачинська Ірина Миколаївна Історико-філософський факультет, Кафедра філософії Запис реєстру #59 від 13.06.2018
26 Плющик Оксана Валентинівна НМЦ досліджень, наукових проектів та програм Запис реєстру #45 від 13.06.2018
27 Лойко Валерія Вікторівна Факультет інформаційних технологій та управління, Кафедра фінансів та економіки Запис реєстру #71 від 13.06.2018
28 Тичина Катерина Олександрівна Інститут людини, Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Запис реєстру #43 від 13.06.2018
29 Хрипко Світлана Анатоліївна Історико-філософський факультет, Кафедра філософії Запис реєстру #60 від 13.06.2018
  • 1