Додаткові відомості

Освіта
У 1993 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю - архітектура, присвоєно кваліфікацію "Архітектор".
Дипломна робота на тему: "Центр духовного відродження у м. Брусилів". Керівник: доцент кафедри архітектурного проектування будівель та споруд КІБІ Хмельов В.І.
Перелік місць роботи
2001-2011 рр. доцент кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва та архітектури.
З 2011 р. - доцент кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
З 12.10.2015 р. до 01.12.2015 р. в.о. завідувача кафедри дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка
Наукова діяльність:
Розвиває напрямок “Екодизайн міського середовища”, «Містобудівна та архітектурна геоекологія», “Передпроектний аналіз архітектурного середовища” та “Нетрадиційні методи формування архітектурного середовища – психодизайн, етнодизайн, дизайн сакрального простору”. Наукові інтереси – регіоналістика, українознавство, екологічна безпека населених пунктів, проведення екологічної політики в сфері містобудування та архітектури.
2001 р. – на базі ДПІ “Діпромісто” проводив підготовчі роботи щодо удосконалення передпроектного аналізу території Черкаської області з урахуванням карти можливого геопатогенного ризику для схеми районого планування Черкаської області.
2005 р. – по сумісництві, на базі ГО “Центру містобудування та архітектури” при Головкиївархітектури приймав участь в розробці “Детального плану території в межах вулиць Іллі Еренбурга, Короленківської, Боженка, Байкової та Залізничної колії в Голосіївському районі м. Києва. Підготовлений розділ пояснювальної записки ”Історико-містобудівний та еколого-геологічний аналіз території басейну р. Либідь”.
2006 р. - на базі Міжнародної наукової громадської організації “Академія Української Служби Порятунку” проведена науково-технічна експертиза містобудівного рішення по розміщенню цеху по переробці шкірсировини у м. Жмеринка Вінницької області.
2010 р. – член оргкомітету та експерт ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Барська земля Поділля: європейська спадщина та перспективи сталого розвитку (до 470-ї річниці надання місту Бар магдебурзького права).
2014 р.- участь в редакційній колегії та в складі оргкомітета IІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Барська земля Поділля: європейська спадщина та перспективи сталого розвитку", присвяченої 520-річчю з дня народження Бони Сфорци та 120-річчю виходу у світ праці М.С. Грушевського "Барське староство. Історичні нариси XV-XVIII ст." 26.10.2014 р у м. Бар.

Проектна діяльність:
2001р. – участь в авторському колективі “ТАМ Шкрогаль” у розробці проекту відродження Святомиколаївського храму в селі Чайки Богуславського р-ну Київської області. Храм побудований та освячений у 2004 р.
2001 – 2002 – по сумісництві, начальник інженерно-будівельної служби ЗАТ “Беарс”, організація реконструкції головного корпусу компанії по вул. Попудренка, 52.
2003 – по сумісництві, головний архітектор ВАТ “Укрпромпроектбудсервіс”, розробка проекту реконструкції корпусу компанії БМБ “Компаунд” у м. Бровари; архітектурне рішення заводу сухих сумішів у с. Шевченково Київської області; розробка та реалізація дизайн-проекту холу компанії ЗАТ “Беарс” по вул. Попудренка 52.
Із 2004р – по сумісництві, робота в авторському колективі ПП “Архітектурна майстерня Коляденко”.
Участь в розробці:
проекту 6-го житлового мікрорайону житлового масиву Осокорки-Північні, стадії “ПП”, “П” 2004 р., із проходженням держекспертизи 2005 р.;
проекту на стадії “П”: ”Реконструкція з прибудовою стоматологічної поліклініки в комплексі з будівництвом багатоповерхового житлового будинку по пров. Польовий, 7 в Солом’янському р-ні м. Києва”, 2005 р., із проходженням держекспертизи 2006-2007 рр.;
проекту на стадії “П”, “Р”: “Комплекс наземно-підземної автостоянки вздовж проспекту Бажана в Дарницькому р-ні м. Києва”, із проходженням держекспертизи 2006 р., розробка стадії «Р» - 2007 р.
проекту на стадії “Р”: “Храм на честь Святого апостола Андрія Первозванного на території 6-го житлового мікрорайону житлового масиву Осокорки-Північні”, розробка стадії «Р» - 2008 -2009 р. Будівництво розпочато у 2008 році. Освячення хрестів відбулося 20.04.2013 р. Освячення нижнього храму 05.10.2013 р.
2012 - 2013 рр. на базі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка розробка проекту навчально-виробничих майстерень монументально-декоративного та декоративно-прикладного мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка у Дніпровському районі м. Києва, бульвар Давидова 18/2. Майстерні відкриті 10.12.2014 р.
Теми дисертацій (захищених)
У 2000 році в Київському національному університеті будівництва та архітектури захистив дисертацію на тему: "Розміщення житлової забудови на намивних територіях відносно динаміки підземних вод" поданої на здобуття наукового ступеня кандидата архітектури за спеціальністю 18.00.04 – містобудування та ландшафтна архітектура
Керівник: професор, доктор архітектури, завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища КНУБА Тімохин В.О.
Громадська активність
Громадська діяльність:
2002 р. – запрошений на громадських засадах консультантом депутатської комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку, використання земельних ресурсів, архітектури та містобудування Боярської міської ради ХХIV скликання 2002 – 2006 рр. Києво-Святошинського району Київської області. Співавтор та керівник проекту: “Програма сприяння сталому розвитку в Боярському регіоні”.
2009 р. – на базі Центру соціокультурного проектування та комунікативних технологій Інституту місцевої демократії розробка проекту „Культурна, історична, архітектурна та природна спадщина Барської землі Поділля в контексті сталого просторового розвитку Європи”.
2010 р. – у складі оргкомітету з підготовки та проведення заходів по відзначенню 470-ої річниці надання місту Бар магдебурзького права.

Науково-дослідницька діяльність

Індекси цитування Google Академії

Бібліографічні посилання h-індекс i10-індекс Дата оновлення
4 1 0 2017.12.05 12:30:37 Перейти на сторінку link

Конференції (7)

ID Назва Тема доповіді Місце проведення Документ, що засвідчує Дата проведення
4858 «УКРАЇНА У СВІТОВИХ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСАХ: КУЛЬТУРА, ЕКОНОМІКА, СУСПІЛЬСТВО» БАРСЬКА ЗЕМЛЯ ПОДІЛЛЯ У СВІТОВИХ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСАХ XVI СТ.:ІСТОРИЧНИЙ КОНТЕКСТ В СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ ПРОЕКТУВАННІ МАЙБУТНЬОГО КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ document
3807 ХVІІІ Міжнародна конференція «Морально-патріотичне виховання студентської молоді в системі вищої освіти» "Збереження об’єкту культурної спадщини – садиби з будинком, в якому проживав М.М. Коцюбинський у м. Бар Вінницької області та створення на його базі Регіонального культурно-мистецького центру для впровадження туристичної діяльності" Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського document
3069 IV Міжнародна науково-практична конференція «ПРОФЕСІЙНА МИСТЕЦЬКА ОСВІТА І ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА: ВИКЛИКИ ХХІ СТОЛІТТЯ» Проект «Барська земля Поділля – європейський вимір для сталого розвитку»: досвід та перспективи міждисциплінарних досліджень Київський університет імені Бориса Грінченка document
2325 Форум-фестиваль «Малі міста України» » в рамках презентація результатів соціально-бібліотечного проекту «Історія малих міст України». «Проект Центру соціокультурного проектування Міжнародного товариства прав людини «Барська земля Поділля – європейський вимір для сталого розвитку» Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного у м. Києві document
2323 ІХ Міжнародний форум «Дизайн-освіта 2017». Участь у міжнародній науково-методичній конференції «Актуальні питання мистецтвознавства: виклики ХХІ століття». «Італійський акцент в історії культури України першої половини XVI ст.» Харківська державна академія дизайну і мистецтв document
1190 IV Міжнародна науково-практична конференція “Барська земля Поділля: європейська спадщина та перспективи сталого розвитку», присвяченої 615-й річниці першої документальної згадки про місто Рів, 475-й річниці з часу надання місту Бару Магдебурзького права та 150 –річчю з дня народження М.С. Грушевського Проектна пропозиція щодо увіковічення постаті Бони Сфорца на Барській землі Поділля м. Бар, Вінницька обл. document.pdf
320 Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін Особливості використання укранської символіки при формуванні етнодизайну середовища Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини document

Фахові видання, що затверджені МОН (4)

ID Назва Рік
25850 Збереження об’єкту культурної спадщини – садиби з будинком, в якому проживав м. М. Коцюбинський у м. Бар Вінницької області та створення на його базі Регіонального культурно-мистецького центру для провадження туристичної діяльності
489 Зміни у соціальній структурі населення міста Бар у пострадянський період
488 Особливості містобудування на Поділлі у другій половині ХХ ст.
490 Районний реабілітаційний центр для дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями у місті Бар: історія та сучасність

Інші статті (не входять ні до фахових, ні до наукових) (8)

ID Назва Рік
29812 Філософське осмислення природи будівельної обрядовості в історії України
23115 Італійський акцент в історії культури України першої половини XVI ст.
15194 Проектна пропозиція щодо увіковічення постаті Бони Сфорца на Барській землі Поділля
10327 Будівельна обрядовість як соціокультурний феномен в історії етнодизайну архітектурного середовища: передпроектні дослідження.
8086 ЗАХІДНОЄВРОПЕЙСЬКІ ТРАДИЦІЇ ПРАВЛІННЯ ДИНАСТІЇЇ СФОРЦІВ В ЕПОХУ ІТАЛІЙСЬКОГО ВІДРОДЖЕННЯ ТА ЇХНІЙ ВПЛИВ НА ФОРМУВАННЯ СОЦІОКУЛЬТУРНИХ УТВОРЕНЬ НА ЗЕМЛЯХ ПОДІЛЛЯ В ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ XVI СТ.
4856 Роль і місце династії Сфорци у культурному житті Європи в епоху відродження
487 Теоретичне осмислення культурно-історичної спадщини населених пунктів України в контексті сталого просторового розвитку Європи
646 Від аналізу уроків історії до побудови стратегії розвитку Барського субрегіону

Керівництво науковим гуртком (2)

ID Назва наукового гуртка Період роботи гуртка Кількість осіб Рівень презентації діяльності Дата презентації Нарахований бал
28 Майстерня дизайну Упродовж 2016 року (2 рази на місяць) 10 14.09.2016 5
132 Науково-творча майстерня дизайну упродовж 2017 року (1 раз на місяць) 5 13.09.2017 3

Керівництво творчим, театральним гуртком (1)

ID Назва спортивної секції, назва команди Період роботи секції, команди Кількість осіб Рівень презентації діяльності Дата презентації Нарахований бал
30 Науково-творча майстерня дизайну 2015-2016 6 - 01.01.2016 3

Заявки на отримання грантів (2)

ID Назва проекту Грантодавач Вид гранту Документ, що засвідчує Рік
44 Наукове дослідження Студії Східної Європи Варшавського університету фонду Івана Виговського - - 2017
45 Збереження пам’ятки європейської культурної спадщини Державний фонду фундаментальних досліджень - - 2017

Презентація власних творів мистецтва на виставках (1)

ID Назва виставки, конкурсу Місце проведення Тип участі Документ, що засвідчує Рік
25 Храм на честь святого апостола Андрія Первозванного на території 6-го житлового мікрорайону житлового масиву Осокорки-Північні був розроблений в авторському колективі ПП “Архітектурна майстерня Коляденко”. Архітектор проекту Крижанівський О.А. Україна, м. Київ Колективна krygan.pdf 2019

Професійний розвиток

Підвищення кваліфікації (7)

ID Назва модулю Тип модулю Документ, що засвідчує Дата видачі довідки / сертифікату
345 Дослідницький модуль - document 20.04.2016
1624 Інше - document 26.08.2017
1792 Дидактичний модуль - document 01.12.2017
2066 Лідерський модуль Інший модуль document 15.02.2018
2158 Фаховий модуль (стажування) Фаховий модуль (в Україні) document 17.04.2018
3595 Інше Інший модуль document 28.02.2019
3673 Дослідницький модуль Інший модуль nakaz_807_25.11.2019.pdf 25.11.2019

Проведення інноваційних заходів в Університеті чи під його брендом (6)

ID Назва заходу Тип заходу Місце проведення Дата проведення Нарахований бал
513 Сучасні підходи до візуалізації дизайн-проектів в європейському освітньому просторі Методичний семінар в межах Фестивалю методик в Університеті Грінченка Інститут мистецтв б-р Ігоря Шамо, 18/2 03.11.2016 2
514 Участь в складі жюрі І районної виставки-конкурсу дитячих творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва "Екофорум - виставка-конкурс Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського району м. Києва 22.04.2016 2
516 Член оргкомітету IV Міжнародної науково-практичної конференції “Барська земля Поділля: європейська спадщина та перспективи стало Міжнародна конференція Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського, Бар 09.09.2016 2
910 Виставка Великодніх плакатів і листівок студентів у межах заходів Фестивалю методик виставка Інститут мистецтв 04.05.2016 2
911 Відкриття персональної виставки магістра Герасименка Ярослава на тему "Design концепти" у межах заходів Тижнів кафедри виставка Інститут мистецтв 24.05.2014 2
912 Круглий стіл на тему: "Стратегія розвитку спеціалізації "Дизайн середовища" в Інституті мистецтв круглий стіл Інститут мистецтв 24.05.2016 2

Викладацька діяльність

Використання ЕНК (1)

ID Інститут \ факультет ЕНК ОКР Форма навчання Оцінка активності Оцінка студентів Оцінка за авторство Дата оцінювання
5234 Інститут мистецтв Конструювання та макетування дизайн-об`єктів (2 курс, ГДЗ, денна) Бакалавр Денна 7 не враховується не враховується 27.12.2019

Затверджені робочі програми (12)

ID ЕНК Форма навчання ОКР Реєстраційний номер Дата затвердження програми
2184 Ландшафтний дизайн Денна Бакалавр 2954 27.09.2016
2186 Комп`ютерна графіка Денна Бакалавр 2952 27.09.2016
2187 Основи комп`ютерного дизайну Денна Бакалавр 2953 27.09.2016
2204 Основи композиції і проектної графіки Денна Бакалавр 2951 27.09.2016
2374 Основи формоутворення дизайну середовища Денна Бакалавр 1184 04.04.2016
2377 Проектування Денна Бакалавр 0740 29.01.2016
2379 Комп`ютерні технології у проектуванні середовища Денна Бакалавр 0739 29.01.2016
3749 Дизайн інтер`єру Денна Бакалавр 0023/17 02.02.2017
6000 Стратегії розвитку науки Денна Бакалавр 1804/17 07.09.2017
6011 Основи графічного дизайну та реклами Денна Бакалавр 1815/17 07.09.2017
6035 Університетські студії Денна Бакалавр 1821/17 07.09.2017
6036 Менеджмент та маркетинг у дизайні Денна Магістр 1822/17 07.09.2017

Рейтинг викладачів серед студентів (4)

ID Інститут \ факультет Оцінка студентів Дата оцінювання
96 Кафедра дизайну 4,5 20.05.2016
1192 Кафедра дизайну 4,09 12.01.2017
2044 Кафедра дизайну 3,99 26.12.2018
2758 Кафедра дизайну 4,49 28.12.2019

Кураторство академічною групою (2)

ID Група Курс Оцінка заступника із соціально-гуманітарної роботи Оцінка студентів Рік оцінювання
290 ДЗб-1-15-4.0д II 1 2 2016-2017
457 ДЗб-1-15-4.0д III 4 4 2017-2018