Рейтинг НПП

Рейтинг побудовано за значенням кількості цитувань в Google Академії за останні 5 років. Показники цитування в НМБД Scopus та Web of Science наведено для ознайомлення.

Показники цитування, посилання на профілі у НМБД для побудови рейтингу отримано з е-портфоліо НПП.

Всі відомості актуальні на дату побудови - 2023-12-31.

У рейтингу відображено динаміку показників цитування в Google Академії за останні 5 років порівняно з попереднім випуском від 2023-03-15.

До всіх рейтингів прозорості

# ПІБ Кафедра/НДЛ Індекси цитування Google Академії Scopus
(за афільованими публікаціями)
Web of Science
(за афільованими публікаціями)
За весь період За останні 5 років Посилання
Кількість цитувань h-індекс i10-індекс Кількість цитувань Динаміка h-індекс Динаміка i10-індекс Динаміка Кількість публікацій Кількість цитувань h-індекс Посилання Кількість публікацій h-індекс ResearcherID
1 Морзе Наталія Вікторівна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 6587 37 167 3523 725 28 4 106 19 49 276 9 58 6 R-1665-2018
2 Петрочко Жанна Василівна Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 2525 15 24 2028 265 12 1 16 3 2 0 0 6 1 AEO-9794-2022
3 Осадчий Вячеслав Володимирович Кафедра управління (ФЕУ) 2485 26 72 1959 447 22 2 52 8 14 21 2 3 1 I-8586-2016
4 Відейко Михайло Юрійович Кафедра історії України (ФСГН) 2535 25 76 1282 228 18 2 36 6 14 104 6 13 6 W-4354-2017, HPC-4371-2023
5 Олексюк Ольга Миколаївна Кафедра музикознавства та музичної освіти (ФММХ) 1975 13 21 1008 226 11 11 3 1 1 7 2 S-6188-2018
6 Соколов Володимир Юрійович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 1012 18 41 989 426 18 4 39 18 62 624 15 13 2 O-2333-2017
7 Ільїч Людмила Миколаївна Кафедра управління (ФЕУ) 1319 15 22 836 157 12 1 15 4 3 12 1 4 2 ABA-4753-2020
8 Латишев Микола Вікторович Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 899 18 34 799 210 16 1 29 9 4 19 3 5 2 ABF-1899-2020
9 Литвин Оксана Степанівна Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 2110 25 72 780 97 15 1 22 2 28 146 8 16 4 AAF-9050-2019
10 Лях Тетяна Леонідівна Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 1279 17 26 745 173 13 2 18 3 6 7 1 10 2 N-5194-2015
11 Буйницька Оксана Петрівна НДЛ цифровізації освіти (НДЛ) 958 14 21 699 161 12 1 16 5 5 8 2 8 3 O-1538-2016
12 Лисенко Олена Миколаївна Кафедра фізичної терапії та ерготерапії (ФЗФВС) 1418 19 39 683 113 12 1 17 3
13 Вембер Вікторія Павлівна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 1071 17 26 680 140 14 2 22 7 2 2 1 5 3 R-2140-2018
14 Складанний Павло Миколайович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 702 14 24 678 354 14 5 23 14 43 362 12 7 2 L-9491-2018
15 Прошкін Володимир Вадимович Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 757 16 24 662 310 15 4 23 8 19 105 7 14 3 AAK-2139-2020
16 Столярчук Олеся Анатоліївна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 891 11 15 658 220 8 1 8 3 9 2 DYP-2804-2022
17 Хоружа Людмила Леонідівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 1219 14 22 612 76 12 1 14 2 5 4 1 5 2 ADA-5752-2022
18 Скрипник Тетяна Вікторівна Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 794 13 18 577 150 10 1 13 5 4 5 1 3 1 GPQ-4385-2022
19 Сушко Руслана Олександрівна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 770 13 25 571 135 12 2 18 8 10 34 4
20 Карпенко Олена Георгіївна Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 1072 16 24 554 122 12 2 16 5 1 0 0
21 Варченко-Троценко Лілія Олександрівна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 677 15 21 549 139 13 2 18 6 8 60 3 11 3 Q-6839-2016
22 Махачашвілі Русудан Кирилевна Кафедра германської філології (ФРГФ) 687 12 14 523 147 12 2 14 3 35 68 4 13 3 C-2077-2016
23 Нечипоренко Аліна Володимирівна Кафедра фінансів (ФЕУ) 465 13 16 458 135 13 2 15 3 1 1 1
24 Коханова Олена Петрівна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 605 7 7 448 147 7 1 5 1 1 1 1 3 1 FFV-4089-2022
25 Стишов Олександр Анатолійович Кафедра української мови (ФУФКМ) 1198 11 13 446 0 9 7
26 Половіна Олена Анатоліївна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 479 10 14 427 134 10 2 13 7 2 2 1 2 1 AAA-7340-2022
27 Воротникова Ірина Павлівна Кафедра природничо-математичної освіти та технологій (ІПО) 491 13 18 425 120 11 2 13 5 4 14 3 8 3 K-4386-2016
28 Караман Станіслав Олександрович Кафедра української мови (ФУФКМ) 802 10 10 392 65 9 8 3 2 AAG-5935-2019
29 Братко Марія Василівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 500 11 11 390 98 10 1 10 2 2 0 0 1 0 Відсутній ResearcherID
30 Сергєєнкова Оксана Павлівна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 599 10 11 371 0 7 7 4 2 1 8 1 FWM-9774-2022
31 Лойко Валерія Вікторівна Кафедра міжнародної економіки (ФЕУ) 538 11 16 354 89 8 8 6 23 3 8 1 AAZ-3619-2020
32 Мартинчук Олена Валеріївна Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 420 9 9 353 90 9 1 8 3 5 1 2 1 FOI-2822-2022
33 Желанова Вікторія В'ячеславівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 482 11 13 326 54 9 1 8 2 4 5 1
34 Виноградов Валерій Євгенович Кафедра спорту та фітнесу (ФЗФВС) 884 14 20 315 63 9 1 9 3 5 9 2 2 1 GJD-2588-2022
35 Кутішенко Валентина Петрівна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 480 8 8 310 81 7 1 7 3
36 Хатнюк Наталія Сергіївна Кафедра публічного права (ФПМВ) 497 11 13 306 51 9 1 8 2 4 1 1 3 1 FFN-8371-2022
37 Іващенко Вікторія Людвігівна Кафедра медіапродюсування та видавничої справи (ФЖ) 638 13 21 303 77 9 2 9 7 5 9 1 4 1 ABF-7033-2020
38 Музика Олена Оксентівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 463 10 12 302 80 8 2 5 2 2 1 ADS-2828-2022
39 Срібняк Ігор Володимирович Кафедра всесвітньої історії (ФСГН) 436 6 4 301 33 6 1 3 18 6 1 15 1 O-1143-2018
40 Заплатинський Василь Миронович Кафедра природничо-математичної освіти та технологій (ІПО) 723 13 17 284 55 8 8 2
41 Александрова Олена Станіславівна Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 385 11 14 258 47 9 1 9 3 13 75 7 14 5 Y-1545-2018
42 Цюман Тетяна Петрівна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 366 8 7 258 48 7 1 5
43 Гулак Геннадій Миколайович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 321 8 6 258 135 8 3 6 3 12 82 5
44 Овсієнко Людмила Миколаївна Кафедра української мови (ФУФКМ) 304 10 10 258 28 9 1 8 2 4 10 2 1 0 Відсутній ResearcherID
45 Караман Ольга Володимирівна Кафедра української мови (ФУФКМ) 402 9 7 251 54 8 1 5 3 2 AAG-5876-2019
46 Хрипко Світлана Анатоліївна Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 272 8 6 245 31 8 1 6 1 3 0 0 24 5 AAB-8817-2019
47 Козак Людмила Василівна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 353 10 11 242 0 8 6 4 14 2 3 1 AAM-8500-2021
48 Спіріна Тетяна Петрівна Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 311 8 5 232 52 7 4 2 0 0 4 1 GNI-7107-2022
49 Акіліна Олена Володимирівна Кафедра управління (ФЕУ) 443 9 9 226 55 8 1 5 1 2 5 1 2 0 Відсутній ResearcherID
50 Копанєва Вікторія Олександрівна Кафедра інформаційних комунікацій (ФУФКМ) 432 12 13 225 43 8 1 6 2
51 Гончаренко Алла Миколаївна Кафедра дошкільної та початкової освіти (ІПО) 389 10 10 221 63 7 6 2 1 0 0 1 1 GWZ-8344-2022
52 Неведомська Євгенія Олексіївна Кафедра фізичної терапії та ерготерапії (ФЗФВС) 366 8 6 220 39 7 3 2 4 1 1
53 Голота Наталія Миколаївна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 316 7 3 219 42 7 2 3 2 0 0
54 Жильцов Олексій Борисович Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 366 11 14 216 72 8 1 8 3 10 96 6 2 1 IQN-5426-2023, GLC-7062-2022
55 Семенюк Олег Анатолійович Кафедра міжнародної журналістики (ФЖ) 469 7 6 215 27 5 3
56 Колесник Олександр Сергійович Кафедра германської філології (ФРГФ) 439 11 11 214 48 7 6 3 2 1 2 1 ABK-0205-2022
57 Линьов Костянтин Олександрович Кафедра освітнього лідерства (ІПО) 421 10 10 211 46 7 1 6 1
58 Білецька Вікторія Вікторівна Кафедра спорту та фітнесу (ФЗФВС) 320 10 11 208 69 7 4 2 5 4 1 1 0 Відсутній ResearcherID
59 Чеснокова Ганна Вадимівна Кафедра лінгвістики та перекладу (ФРГФ) 358 8 6 203 44 7 1 4 1 6 11 1 8 4 G-1805-2016
60 Горбань Олександр Володимирович Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 235 10 10 202 36 9 2 9 2 8 7 2 8 3 Y-5625-2018
61 Братусь Іван Вікторович Кафедра образотворчого мистецтва (ФОМД) 240 7 5 201 56 7 1 5 1 5 6 2 11 1 AAF-4608-2019
62 Семеніст Іван Васильович Кафедра східної культури і літератури (ФСМ) 199 7 6 197 41 7 6 1 28 54 3 8 2 AAY-2484-2021
63 Рамський Андрій Юрійович Кафедра фінансів (ФЕУ) 277 7 7 194 56 6 4 9 26 3 2 0 Відсутній ResearcherID
64 Лютий Вадим Петрович Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 284 9 9 191 51 8 1 7 2
65 Нежива Людмила Львівна Кафедра початкової освіти (ФПО) 207 7 5 182 64 7 1 5 3 12 33 3 1 1 FSE-9406-2022
66 Пруцакова Ольга Леонідівна НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій (ІПО) 340 9 8 181 40 7 1 5
67 Павлюк Роман Олександрович Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 281 8 7 178 42 8 1 6 1 4 7 1 3 1 C-2079-2014
68 Шевченко Світлана Миколаївна Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 220 8 6 177 85 6 1 3 1 14 37 3 2 1 ABD-6542-2021
69 Котенко Ольга Володимирівна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 261 8 7 173 22 7 7 1 5 0 0 1 1 HIB-8955-2022
70 Григоревська Олена Вікторівна Кафедра інформаційних комунікацій (ФУФКМ) 364 10 10 171 0 6 3
71 Гриневич Лілія Михайлівна Кафедра управління (ФЕУ) 184 7 6 171 77 6 1 5 1 9 10 2 6 3 DYY-3564-2022
72 Лозова Ольга Миколаївна Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 374 10 10 166 29 7 1 4 1 5 0 0 5 0 DDQ-4546-2022
73 Іванюк Ганна Іванівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 252 9 4 166 28 7 1 2 2 2 1 7 2 Q-9585-2016
74 Мієр Тетяна Іванівна Кафедра початкової освіти (ФПО) 221 6 5 166 27 6 4 3 1 1 12 3 GWC-6899-2022
75 Бондарева Олена Євгенівна Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 386 7 6 165 40 5 2 3 0 0
76 Зражевська Ніна Іванівна Кафедра міжнародної журналістики (ФЖ) 273 9 6 163 43 7 1 4 1 0 0
77 Міляєва Валерія Робертівна Кафедра управління (ФЕУ) 263 9 9 161 36 7 1 4 1
78 Бодненко Дмитро Миколайович Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 229 9 7 161 34 8 2 4 1 10 39 5 6 2 U-2752-2018
79 Головач Інна Іванівна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 199 5 3 161 37 5 3 1 3 7 1
80 Дика Наталія Михайлівна Кафедра мовно-літературної освіти (ІПО) 251 7 5 154 32 6 1 2 6 1 HHC-1108-2022
81 Кочерга Олександр Васильович Кафедра дошкільної та початкової освіти (ІПО) 309 10 12 153 34 8 1 5 2 1 0 0
82 Віннікова Наталія Миколаївна Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 181 7 5 149 37 6 5 6 36 3 7 2 ABG-9706-2020
83 Нашинець-Наумова Анфіса Юріївна Кафедра публічного права (ФПМВ) 240 7 6 148 39 6 1 2 2 1 DIU-1582-2022
84 Мосьпан Наталя Вікторівна Кафедра лінгвістики та перекладу (ФРГФ) 172 7 5 146 21 6 4 4 2 1
85 Щербак Віталій Олексійович Кафедра історії України (ФСГН) 399 8 5 143 16 4 2 4 0 0 3 0 ABG-5733-2020
86 Салата Оксана Олексіївна Кафедра історичної та громадянської освіти (ІПО) 250 7 5 140 32 6 1 2 1 8 2 1 10 2 Y-9036-2019
87 Рябець Катерина Анатоліївна Кафедра управління (ФЕУ) 227 5 4 135 50 5 1 2
88 Ломачинська Ірина Миколаївна Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 208 9 9 135 13 8 5 3 0 0
89 Ушенко Наталя Валентинівна Кафедра міжнародної економіки (ФЕУ) 307 10 10 132 32 7 1 4 3 2 6 1 1 1 T-8739-2018
90 Афанасьєв Ілля Юрійович Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю (ФЖ) 253 5 3 130 37 5 1 2 2 0 0
91 Гаращенко Лариса Василівна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 163 7 5 130 24 7 1 4 2 4 10 2 2 1 ACZ-5762-2022
92 Поляничко Олена Миколаївна Кафедра спорту та фітнесу (ФЗФВС) 158 7 5 130 30 7 1 4 1 3 6 2
93 Коваленко Олена Володимирівна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 143 5 2 125 42 5 2 1 0 0 0
94 Пономаренко Тетяна Олександрівна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 170 6 4 121 33 5 4 1 1 10 1 3 0 Відсутній ResearcherID
95 Мазур Наталія Петрівна Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 149 7 6 119 37 7 2 5 2 8 25 3 2 1 AAF-9506-2019
96 Колінько Марина Вадимівна Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 126 5 1 119 17 5 1 4 1 GLQ-7740-2022
97 Білоус Владислав Володимирович Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 118 5 4 118 35 5 4 3 29 3 1 1 AAX-1612-2021
98 Івашньова Світлана Володимирівна НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій (ІПО) 189 6 4 117 13 5 2 2 1 1
99 Вінтонів Михайло Олексійович Кафедра української мови (ФУФКМ) 177 6 4 117 30 5 2 1 0 Відсутній ResearcherID
100 Терлецька Тетяна Сергіївна НДЛ цифровізації освіти (НДЛ) 117 4 1 117 30 4 1 1 2 40 2 1 1 GWZ-4759-2022
101 Савченко Валентин Михайлович Кафедра фізичної терапії та ерготерапії (ФЗФВС) 281 7 6 116 0 5 1 2 1 1
102 Волинець Юлія Олександрівна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 140 6 3 115 24 6 1 0 1 0 0
103 Руснак Ірина Євгеніївна Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 217 6 5 112 14 5 1 1 1 1 FSW-3816-2022
104 Смирнова-Трибульска Євгенія Миколаївна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 192 3 3 111 0 3 3 21 131 7
105 Коршун Наталія Володимирівна Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 116 6 2 106 41 6 2 2 2 12 54 4 1 1 ABF-3659-2020
106 Хорошуха Михайло Федорович Кафедра фізичної терапії та ерготерапії (ФЗФВС) 225 8 7 105 22 5 1 1 9 8 2 1 0 AAF-8011-2019
107 Драч Оксана Олександрівна Кафедра всесвітньої історії (ФСГН) 192 8 4 105 19 6 0 -1 4 1 1 4 1 ACQ-3583-2022
108 Кошарна Наталія Володимирівна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 118 6 4 105 29 6 1 3 2 5 3 1 4 1 AEE-1779-2022
109 Аносов Андрій Олександрович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 116 7 3 104 44 7 2 3 2 3 9 1
110 Дятленко Наталія Михайлівна Кафедра дошкільної та початкової освіти (ІПО) 182 7 6 102 0 6 3 1 0 0 1 1 CNL-6815-2022
111 Циганчук Тетяна Володимирівна Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 139 8 7 101 32 7 2 4 3
112 Дорошкевич Дарія Вячеславівна Кафедра управління (ФЕУ) 117 4 2 100 13 4 1 0 0 0
113 Мартич Руслана Василівна Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 108 7 6 100 20 7 1 6 7 7 2 7 3 V-6199-2018
114 Машкіна Ірина Вікторівна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 108 6 5 99 8 6 5
115 Астапеня Володимир Михайлович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 110 7 5 98 13 7 1 4 2 9 32 3
116 Астаф'єва Марія Миколаївна Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 99 5 2 96 21 5 2 9 26 2 1 1 AAF-6429-2019
117 Василенко Світлана Василівна НДЛ цифровізації освіти (НДЛ) 140 6 5 95 28 5 1 2 1 1 1 1
118 Киричок Роман Васильович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 96 5 4 95 49 5 2 4 2 6 18 3
119 Бровко Олена Олександрівна Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 157 6 3 93 14 4 2 2 0 0 1 0 Відсутній ResearcherID
120 Калюжна Євгенія Миколаївна Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 128 6 3 93 6 1
121 Васечко Людмила Іванівна Кафедра фінансів (ФЕУ) 252 9 8 92 25 6 1 3 1
122 Денисюк Олена Миколаївна Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 140 5 3 92 22 5 1 2 1 0 0
123 Школьна Ольга Володимирівна Кафедра образотворчого мистецтва (ФОМД) 132 6 2 92 19 5 1 1 4 0 0 2 0 Відсутній ResearcherID
124 Дячок Надія Валентинівна Кафедра англійської мови та комунікації (ФРГФ) 96 4 3 92 25 4 3 2 1 7 1 1 0 Відсутній ResearcherID
125 Глазова Олександра Павлівна Кафедра мовно-літературної освіти (ІПО) 200 7 6 91 17 7 4 1
126 Бондаренко Геннадій Леонідович Кафедра початкової освіти (ФПО) 151 6 4 91 30 6 2 1 1 0 0 7 3 AAZ-7825-2021
127 Клішевич Наталія Анатоліївна Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 131 5 4 91 18 5 1 4 2 4 7 1
128 Єжижанська Тетяна Сергіївна Кафедра медіапродюсування та видавничої справи (ФЖ) 111 7 3 91 0 6 1 3 0 0
129 Каліщук Світлана Миколаївна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 95 5 0 91 29 5 1 0 4 2 1
130 Шпак Віктор Іванович Кафедра медіапродюсування та видавничої справи (ФЖ) 165 7 4 90 0 6 1 1 1 1
131 Бровко Катерина Андріївна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 95 5 4 89 22 5 1 4 2 3 1 1
132 Буніятова Ізабелла Рафаїлівна Кафедра лінгвістики та перекладу (ФРГФ) 191 6 5 88 9 5 4 3
133 Гошко Тетяна Юріївна Кафедра історії України (ФСГН) 168 7 6 88 10 5 2 3 2 1 1 0 Відсутній ResearcherID
134 Смольникова Галина Валентинівна Кафедра дошкільної та початкової освіти (ІПО) 132 6 5 88 20 5 3 2 2 0 0
135 Мітчук Ольга Андріївна Кафедра журналістики та нових медіа (ФЖ) 109 5 2 85 0 3 1 4 2 1
136 Тютюнник Анастасія Володимирівна НДЛ цифровізації освіти (НДЛ) 99 6 4 85 31 5 1 2 1 1 2 1 2 1 AAM-3709-2021
137 Тимчик Олеся Володимирівна Кафедра фізичної терапії та ерготерапії (ФЗФВС) 137 5 3 83 14 5 1 2 5 1 1 1 0 AAF-7984-2019
138 Ткачишина Оксана Романівна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 136 7 5 83 28 5 1 1 1
139 Глушак Оксана Михайлівна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 130 6 4 82 0 5 2 6 19 2 5 2 AAF-4633-2019
140 Кучаковська Галина Андріївна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 104 5 2 82 14 4 2 3 20 2 4 2 P-1342-2019
141 Куземко Леся Валентинівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 99 6 2 82 23 6 2 1 3 1 ABF-4670-2020
142 Терещук Віталій Іванович Кафедра міжнародної журналістики (ФЖ) 126 6 1 81 18 4 0 0 0 0
143 Петрик Лада Вікторівна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 83 5 1 80 30 5 1 1 1 1 1 DXI-3315-2022
144 Бржевська Зореслава Михайлівна Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 80 5 1 77 37 5 1 1 1 4 10 1
145 Карнаухова Антоніна Валеріївна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 80 5 3 75 14 5 1 3 3 4 1 2 1 GZG-9408-2022
146 Пасько Ярослав Ігорович Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 289 7 5 74 22 5 1 2 2 1 DKL-2631-2022
147 Дубовик Світлана Григоріївна Кафедра початкової освіти (ФПО) 123 8 5 74 11 5 3 1 3 12 1 1 1 ESV-6217-2022
148 Волкова Анна Миколаївна Кафедра образотворчого мистецтва (ФОМД) 74 5 2 74 21 5 2 1 3 1 DXA-2053-2022
149 Омері Ірина Дмитрівна Кафедра фізичної терапії та ерготерапії (ФЗФВС) 138 6 1 73 14 5 1 0 3 0 0
150 Козачок Валерій Анатолійович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 119 6 4 73 17 4 3 1 3 2 1
151 Лопатенко Георгій Олегович Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 115 7 2 73 16 4 1 1 4 7 2 7 3 H-1409-2016, BBD-7012-2021
152 Грицеляк Богдан Ігорович НДЛ цифровізації освіти (НДЛ) 100 6 2 73 36 4 1 1
153 Тадеуш Олена Миколаївна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 108 4 2 72 24 4 1 2
154 Кондратець Інна Вікторівна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 94 5 1 72 0 5 1 2 2 1 2 1 AAA-7339-2022
155 Таран Оксана Петрівна Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 92 5 3 72 38 4 1 1 1
156 Орел Лілія Василівна Кафедра приватного права (ФПМВ) 158 5 4 71 17 4 1 2 1 1 1
157 Вертугіна Валентина Миколаївна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 86 6 3 71 18 6 1 3 2 2 1 1 7 1 AAP-2481-2021
158 Панасюк Леонід Валерійович Кафедра політології та соціології (ФСГН) 134 5 3 69 17 4 1 2 1 4 1
159 Матвійчук Оксана Євгенівна Кафедра освітнього лідерства (ІПО) 97 5 2 69 12 4 2 1 1 GVU-4575-2022
160 Гальчук Оксана Василівна Кафедра світової літератури (ФУФКМ) 103 5 1 68 13 4 1 2 0 0
161 Лобода Ольга Володимирівна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 114 2 1 67 14 2 1
162 Лопатинська Наталія Анатоліївна Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 82 5 4 67 11 5 4 4
163 Обушний Сергій Миколайович Кафедра фінансів (ФЕУ) 81 5 3 67 25 5 1 2 2 6 20 3
164 Ковбасенко Юрій Іванович Кафедра світової літератури (ФУФКМ) 179 6 5 66 24 4 1 2 1
165 Андрєєв Віталій Миколайович Кафедра історії України (ФСГН) 162 7 4 66 1 4 0 4 1 AAF-6409-2019
166 Панченко Алла Гнатівна Кафедра управління (ФЕУ) 109 6 3 66 13 5 1 3 1 1 0 0
167 Шапочкіна Ольга Володимирівна Кафедра германської філології (ФРГФ) 76 3 2 66 9 3 2
168 Санжарова Галина Федорівна Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства (ФРГФ) 73 5 2 65 19 5 1 2 1 0 0 1 1 AAL-7918-2021
169 Вишницька Юлія Василівна Кафедра світової літератури (ФУФКМ) 95 4 3 64 20 4 1 1
170 Маціяшко Тетяна Гадульзянівна Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства (ФРГФ) 133 6 4 63 21 4 2 1 1 0 0 2 1 GNM-8476-2022
171 Завадський Віталій Миколайович Кафедра всесвітньої історії (ФСГН) 100 6 3 63 11 4 2 1 6 23 3
172 Савченко Юрій Юрійович Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 99 5 1 63 8 4 1 3 0 0
173 Козир Маргарита Валентинівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 75 4 1 63 18 4 1 1 1 1 6 1 2 1 G-2752-2017
174 Науменко Марина Сергіївна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 65 5 3 63 14 4 3 1
175 Дружененко Раїса Сергіївна Кафедра української мови (ФУФКМ) 112 5 3 62 8 4 2 1
176 Бессонова Марина Миколаївна Кафедра міжнародних відносин (ФПМВ) 87 4 2 62 7 4 1 1
177 Бабич Наталія Миколаївна Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 80 6 2 62 22 5 1 1 1 1 0 0 2 1 AAW-3840-2020
178 Ярмолюк Олена Володимирівна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 77 4 3 62 6 4 1 3 1 5 1
179 Мельниченко Ольга Володимирівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 73 5 1 62 20 5 1 1 2 0 0
180 Пітайчук Милана Андріївна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 73 3 2 62 16 3 2
181 Обловацька Наталія Олександрівна Кафедра публічного права (ФПМВ) 87 6 3 61 21 6 2 1 1 2 1 1 3 1 IWD-9675-2023
182 Мережко Юлія Валеріївна Кафедра академічного та естрадного вокалу (ФММХ) 73 5 3 61 22 5 1 2 2 1 0 0 1 1 FOW-9027-2022
183 Шепетяк Олег Михайлович Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 75 5 2 60 14 4 2 1 2 0 Z-6284-2019
184 Спасітєлєва Світлана Олексіївна Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 64 5 1 60 16 5 1 1 5 8 1 1 1 ACP-4852-2022
185 Фруктова Яна Станіславівна Кафедра журналістики та нових медіа (ФЖ) 102 7 5 59 13 6 2 0 1 0 0
186 Купрій Тетяна Георгіївна Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 80 4 2 59 14 3 1 5 6 2 1 0 B-9036-2019
187 Медвідь Тетяна Анатоліївна Кафедра хореографії (ФММХ) 64 5 3 59 9 5 3 2 1 0 AAD-6239-2019
188 Гмиріна Світлана Вікторівна Кафедра академічного та естрадного вокалу (ФММХ) 63 5 1 59 29 5 2 1 1 0 0
189 Власова Ганна Петрівна Кафедра публічного права (ФПМВ) 101 7 3 58 0 5 1 1 1 1 1 0 Відсутній ResearcherID
190 Світайло Світлана Валеріївна Кафедра академічного та естрадного вокалу (ФММХ) 73 4 3 58 27 4 1 3 2
191 Літіченко Олена Дмитрівна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 63 4 0 58 10 4 1 0
192 Платоненко Артем Вадимович Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 62 5 2 58 16 5 1 1 5 40 3
193 Ляхова Інна Миколаївна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 107 4 4 57 14 4 3 2
194 Швед Ольга Володимирівна Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 77 5 2 57 24 5 2 2 2 1 0 0
195 Руднік Юлія Вікторівна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 75 5 1 57 10 5 1 0
196 Заєркова Наталія Віталіївна Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 61 3 1 57 14 3 1 1 1 EHL-6427-2022
197 Венгловська Олена Анатоліївна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 73 5 0 56 18 4 1 0 3 1 AAI-3426-2021
198 Антипін Євген Борисович Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 71 5 0 56 10 4 0 3 1 Q-9564-2016
199 Михайловський Віталій Миколайович Кафедра історії України (ФСГН) 119 5 2 55 10 4 1 1 2 0 AAF-6062-2019
200 Ляшенко Ольга Дмитрівна Кафедра інструментально-виконавської майстерності (ФММХ) 106 5 4 55 0 4 2
201 Сухопара Ірина Геннадіївна Кафедра початкової освіти (ФПО) 59 4 2 55 13 4 2 3 1 ABD-7453-2021
202 Удовиченко Лариса Миколаївна Кафедра східної культури і літератури (ФСМ) 55 3 1 55 14 3 1 3 1 AAX-1784-2021
203 Руденко Ніна Миколаївна Кафедра початкової освіти (ФПО) 84 6 3 54 0 4 1 3 2 1 8 1 FVF-0211-2022
204 Видайчук Тетяна Леонідівна Кафедра української мови (ФУФКМ) 62 4 0 54 22 4 1 0
205 Лігус Ольга Марківна Кафедра музикознавства та музичної освіти (ФММХ) 62 4 1 53 13 4 1 1 1 3 0 Відсутній ResearcherID
206 Левітас Фелікс Львович Кафедра історичної та громадянської освіти (ІПО) 132 7 6 52 18 6 1 1 1 4 0 Відсутній ResearcherID
207 Носенко Тетяна Іванівна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 128 7 3 52 6 3 1 1 2 1
208 Казак Оксана Олексіївна Кафедра фінансів (ФЕУ) 61 4 0 52 25 4 1 0 5 1 AAP-2507-2020
209 Карпенко Анастасія Сергіївна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 57 5 2 52 6 5 1 1 1 1 1 3 1 FBK-0274-2022
210 Тарасенко Ольга Олексіївна Кафедра історії України (ФСГН) 208 8 5 51 -2 4 1 0 -1 3 3 1
211 Яковенко Ігор Валентинович Кафедра управління (ФЕУ) 150 4 3 51 3 4 2
212 Вірченко Тетяна Ігорівна Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 91 3 2 51 11 3 1 3 1 AAY-5080-2021
213 Бітківська Галина Володимирівна Кафедра світової літератури (ФУФКМ) 71 3 1 50 4 3 0 1 0 0
214 Мельник Ірина Юріївна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 57 4 2 50 20 4 2 2 2 0 0
215 Резаненко Володимир Федорович Кафедра китайської мови і перекладу (ФСМ) 174 8 5 49 0 3 1
216 Андрощук Людмила Михайлівна Кафедра хореографії (ФММХ) 97 4 1 49 0 3 1
217 Євтушевська Ольга Володимирівна Кафедра міжнародної економіки (ФЕУ) 65 5 2 49 0 4 2
218 Шопіна Марина Олександрівна Кафедра дошкільної та початкової освіти (ІПО) 81 5 0 48 13 4 0
219 Пояркова Тетяна Костянтинівна Кафедра політології та соціології (ФСГН) 91 4 3 47 8 3 1 0 0 0 3 1 CAH-2344-2022
220 Бєлофастова Таїсія Юріївна Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю (ФЖ) 82 3 2 47 6 3 1 1
221 Жданова Юлія Дмитрівна Кафедра інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка (ФІТМ) 67 3 1 47 14 3 1 7 8 1 1 1 IQI-5736-2023
222 Саєвич Ірина Георгіївна Кафедра української мови (ФУФКМ) 58 5 1 47 6 4 1 1
223 Плескач Богдан Вадимович Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 55 4 1 47 3 1
224 Шинкар Тетяна Юріївна Кафедра дошкільної освіти (ФПО) 45 4 0 47 7 4 1 0 2 0 0
225 Найда Юлія Михайлівна Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти (ФПСРСО) 63 1 1 46 0 1 1 1 1 GPR-1470-2022
226 Саврасова-В'юн Тетяна Олександрівна Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 73 4 3 45 8 4 1 1 7 1
227 Боса Віта Петрівна Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства (ФРГФ) 48 3 1 45 7 3 1 1 0 0
228 Жукова Юлія Миколаївна Кафедра міжнародної економіки (ФЕУ) 45 3 1 45 18 3 1 5 18 3 2 1 ABC-6235-2021
229 Бушма Олександр Володимирович Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 136 7 2 44 2 4 0 4 7 2 3 1 AAG-6109-2019
230 Суліцький Вадим Володимирович Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (ФПСРСО) 92 6 2 44 12 4 0
231 Терещенко Наталія Миколаївна Кафедра інформаційних комунікацій (ФУФКМ) 67 5 1 44 10 4 1 1
232 Козлов Роман Анатолійович Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 116 7 4 43 13 4 1 0 3 1 D-9783-2017
233 Трейтяк Аліна Олександрівна Кафедра освітнього лідерства (ІПО) 45 1 1 43 10 1 1
234 Співак Світлана Михайлівна Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 61 4 2 42 4 2 1 4 1 1 0 Відсутній ResearcherID
235 Меленець Людмила Іванівна Кафедра дошкільної та початкової освіти (ІПО) 59 4 1 42 11 3 1 1 1 2 1 4 1 GWC-6230-2022
236 Сергієнко Наталія Артурівна Кафедра публічного права (ФПМВ) 51 3 1 42 16 3 0 2 3 1 4 1 HJI-2810-2023
237 Гедьо Анна Володимирівна Кафедра історії України (ФСГН) 137 5 4 41 4 3 0 3 0 0 2 1 F-4190-2019
238 Лавриненко Ганна Андріївна Кафедра політології та соціології (ФСГН) 63 4 2 41 10 4 1 2 1 2 0 0
239 Александрова Валентина Федорівна Кафедра української мови (ФУФКМ) 62 4 2 41 8 3 2
240 Туршукова Наталя Григорівна Кафедра англійської мови та комунікації (ФРГФ) 48 4 0 41 9 4 1 0
241 Литвиненко Олена Олександрівна Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 41 3 0 41 38 3 2 0 4 2 1 3 1 DWW-5239-2022
242 Музиченко Ірина Вікторівна Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 42 3 2 40 14 3 2 2 1 1 DHQ-1223-2022
243 Комоцька Оксана Сергіївна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 40 4 2 40 20 4 1 2 2
244 Петрикова Оксана Петрівна Кафедра академічного та естрадного вокалу (ФММХ) 40 4 1 40 20 4 2 1 1 1 0 0
245 Вишнівська Наталія Володимирівна Кафедра початкової освіти (ФПО) 62 5 2 39 7 5 1 0 2 4 1 5 1 AAC-5542-2022
246 Головатенко Тетяна Юріївна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 39 2 2 39 10 2 2 5 1 1
247 Надтока Геннадій Михайлович Кафедра всесвітньої історії (ФСГН) 138 6 3 38 1 3 1
248 Абрамов Вадим Олексійович Кафедра комп'ютерних наук (ФІТМ) 64 2 2 38 10 2 1
249 Буличева Наталія Анатоліївна Кафедра приватного права (ФПМВ) 61 4 1 38 8 4 1 1 1 1 1
250 Тимофєєва Галина Вікторівна Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 40 4 1 37 3 1 2 12 1 2 2 V-5534-2018
251 Кожем'якіна Світлана Миколаївна Кафедра управління (ФЕУ) 101 5 2 36 5 3 0 1 0 0
252 Солдатова Леся Петрівна Кафедра англійської мови та комунікації (ФРГФ) 97 5 3 36 0 2 1 2 0
253 Погребняк Інга Василівна Кафедра журналістики та нових медіа (ФЖ) 38 4 0 36 11 4 1 0 5 0 0
254 Лахтадир Олена Володимирівна Кафедра спорту та фітнесу (ФЗФВС) 37 3 1 36 0 3 1 2 1 FJH-0537-2022
255 Поспєлова Тетяна Вадимівна Кафедра управління (ФЕУ) 65 3 1 35 2 2 1
256 Якунін Ярослав Юрійович Кафедра природничо-математичної освіти та технологій (ІПО) 64 5 0 35 9 3 0
257 Балабанова Катерина Євгенівна Кафедра медіапродюсування та видавничої справи (ФЖ) 62 5 2 35 5 4 0 1 0 Відсутній ResearcherID
258 Кудря Микола Миколайович Кафедра лінгвістики та перекладу (ФРГФ) 43 4 1 35 0 3 1
259 Бобер Наталія Миколаївна Кафедра германської філології (ФРГФ) 36 3 0 35 2 3 0 2 0 0
260 Харченко Галина Дмитрівна Кафедра фізичної терапії та ерготерапії (ФЗФВС) 41 4 0 34 10 4 0
261 Горохова Тетяна Олександрівна Кафедра української мови (ФУФКМ) 39 4 0 34 5 3 0
262 Лісневська Аліна Леонідівна Кафедра журналістики та нових медіа (ФЖ) 40 4 0 33 9 4 1 0 2 0 0 0 0 ABQ-5068-2022
263 Смірнова Валерія Андріївна НДЛ цифровізації освіти (НДЛ) 36 4 0 33 6 4 0 1 2 1
264 Опришко Тетяна Сергіївна НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (НДЛ) 36 4 0 33 9 4 1 0 5 8 2 2 2 H-4157-2016
265 Терлецька Любов Миколаївна Кафедра іноземних мов і методик їх навчання (ФПО) 33 4 1 33 13 4 1 1 1 2 0 0 2 0 Відсутній ResearcherID
266 Георгієвська Вікторія Володимирівна Кафедра журналістики та нових медіа (ФЖ) 56 3 2 32 7 3 0
267 Омельченко Юрій Васильович Кафедра філософії та релігієзнавства (ФСГН) 55 3 3 32 11 3 1 2 1 1 8 1 1 1 HIY-8914-2022
268 Матвієнко Лариса Іванівна Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 44 3 1 32 11 3 1 1
269 Куцик Руслан Ростиславович Кафедра історії України (ФСГН) 39 3 1 32 11 3 1 1 3 1 AAA-5128-2020
270 Вернигора Світлана Миколаївна Кафедра реклами та зв'язків з громадськістю (ФЖ) 39 3 1 32 10 2 1 1 1 EDN-0831-2022
271 Рій Григорій Євгенович Кафедра всесвітньої історії (ФСГН) 33 2 2 32 23 2 1 2 2
272 Опанасюк Олександр Петрович Кафедра музикознавства та музичної освіти (ФММХ) 216 8 7 31 0 3 0
273 Касьянова Олена Миколаївна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 64 4 2 31 3 1
274 Радченко Сергій Петрович Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 64 4 1 31 9 3 1 1
275 Вінтонів Тетяна Миколаївна Кафедра української мови (ФУФКМ) 39 3 1 31 13 2 1
276 Власенко Інна Анатоліївна Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 37 3 1 31 14 3 1 0
277 Іваненко Галина Олександрівна Кафедра спорту та фітнесу (ФЗФВС) 31 4 0 31 9 4 1 0
278 Шлапак Алла Василівна Кафедра міжнародної економіки (ФЕУ) 31 3 0 31 31 3 3 0 0 0 0
279 Жигун Сніжана Віталіївна Кафедра української літератури, компаративістики і грінченкознавства (ФУФКМ) 53 4 1 30 5 3 1 0
280 Сабол Діана Михайлівна Кафедра освітнього лідерства (ІПО) 44 5 0 30 6 3 0 2 2 1
281 Сулима Мар'яна Олександрівна Кафедра фінансів (ФЕУ) 39 3 2 30 0 2 2
282 Третяк Ольга Петрівна Кафедра дошкільної та початкової освіти (ІПО) 52 3 1 29 9 2 1 1 2 2 1 1 0 Відсутній ResearcherID
283 Гацко Олена Володимирівна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 50 4 0 29 4 3 0 3 2 CTR-6799-2022
284 Альошина Марина Дмитрівна Кафедра лінгвістики та перекладу (ФРГФ) 36 3 2 29 4 3 1 1 1 1 GPP-2627-2022
285 Гнутова Наталія Павлівна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 32 3 0 29 0 3 0 2 0 Відсутній ResearcherID
286 Кожанова Ольга Сергіївна Кафедра спорту та фітнесу (ФЗФВС) 57 4 1 28 6 3 1 1 0 Відсутній ResearcherID
287 Шереметьєва Ольга Юріївна Кафедра міжнародного права, європейської та євроатлантичної інтеграції (ФПМВ) 54 4 1 28 4 3 1 0
288 Романенко Людмила Віталіївна Кафедра початкової освіти (ФПО) 37 3 0 28 6 2 0 1 0 0 11 2 AAC-5543-2022
289 Якубов Сергій В'ячеславович НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій (ІПО) 29 3 1 28 0 3 1
290 Зайцева Вероніка Іванівна Кафедра декоративного мистецтва і реставрації (ФОМД) 29 2 0 28 11 2 0 2 4 1 1 0 Відсутній ResearcherID
291 Петренко Світлана Іванівна Кафедра журналістики та нових медіа (ФЖ) 28 3 1 28 0 3 1
292 Локазюк Олександра Вікторівна Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 28 3 1 28 8 3 1 1 1 5 1
293 Чаплюк Оксана Іванівна Кафедра публічного права (ФПМВ) 48 3 2 27 3 3 1 0 0 0
294 Войцехівський Михайло Федорович Кафедра освітнього лідерства (ІПО) 46 5 0 27 5 3 0
295 Ясько Лілія Володимирівна Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту (ФЗФВС) 44 4 0 27 1 3 0 2 3 1 2 1 DZP-6369-2022; EIE-2387-2022
296 Ланіна Тетяна Олександрівна Кафедра академічного та естрадного вокалу (ФММХ) 29 3 1 27 8 3 1 1
297 Левченко Вікторія Володимирівна Кафедра практичної психології (ФПСРСО) 29 3 0 27 1 3 0
298 Чорній Ілона Василівна Кафедра спорту та фітнесу (ФЗФВС) 27 3 1 27 7 3 1 1 1
299 Семеняка Світлана Олексіївна Кафедра математики і фізики (ФІТМ) 27 2 1 27 6 2 1 3 8 1 2 1 AAZ-3731-2020
300 Васильєв Олексій Олександрович Кафедра психології особистості та соціальних практик (ФПСРСО) 71 6 2 26 7 3 1 1
301 Грипас Оксана Юріївна Кафедра української мови (ФУФКМ) 41 3 1 26 4 3 0
302 Михалюк Алла Михайлівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 32 2 1 26 14 2 1 1 1 0 0 1 1 ABA-7237-2022
303 Барбалат Олександра Володимирівна Кафедра декоративного мистецтва і реставрації (ФОМД) 27 3 0 26 17 3 1 0 0 0 0
304 Політова Олена Аркадіївна Кафедра інформаційних комунікацій (ФУФКМ) 9 2 0 26 2 3 0
305 Гладуш Надія Федорівна Кафедра лінгвістики та перекладу (ФРГФ) 89 4 2 25 4 3 0
306 Соколовська Світлана Володимирівна Кафедра англійської мови та комунікації (ФРГФ) 46 4 2 25 6 3 0
307 Хамедова Ольга Анатоліївна Кафедра журналістики та нових медіа (ФЖ) 40 3 1 25 9 3 1 0 3 1 1 2 0 Відсутній ResearcherID
308 Женченко Ігор Вікторович Кафедра медіапродюсування та видавничої справи (ФЖ) 26 3 1 25 1 3 1 1 3 5 2 1 1 GMP-3555-2022
309 Баранова Наталя Валеріївна Кафедра історії України (ФСГН) 68 2 1 24 24 1 1 1 1
310 Чернега Андрій Петрович Кафедра публічного права (ФПМВ) 45 4 2 24 8 3 0 3 1 IJU-2580-2023
311 Петрощук Наталія Романівна Кафедра історичної та громадянської освіти (ІПО) 40 3 1 24 0 2 -1 1 1 9 1 2 1 DYM-0474-2022
312 Сбітнєва Олена Федорівна Кафедра академічного та естрадного вокалу (ФММХ) 25 3 0 24 11 3 1 0 2 1 1
313 Лягіна Ірина Анатоліївна Кафедра романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства (ФРГФ) 24 2 1 24 4 2 1 1 0 0 1 1 AAN-1679-2020
314 Брайчевська Олена Андріївна Кафедра міжнародних відносин (ФПМВ) 91 5 2 23 0 3 0
315 Трухан Олександр Феодосійович Кафедра історичної та громадянської освіти (ІПО) 51 2 1 23 -19 2 1
316 Сошинська Вікторія Євгенівна Кафедра медіапродюсування та видавничої справи (ФЖ) 43 4 1 23 3 3 0
317 Гуменюк Олена Анатоліївна Кафедра історії України (ФСГН) 35 4 0 23 1 3 0
318 Грищенко Олена Володимирівна Кафедра англійської мови та комунікації (ФРГФ) 35 3 1 23 3 3 0
319 Гайдаш Анна Владиславівна Кафедра германської філології (ФРГФ) 30 3 0 23 1 2 0
320 Динниченко Тетяна Анатоліївна Кафедра світової літератури (ФУФКМ) 24 2 1 23 8 2 1
321 Леонтьєва Інна Василівна Кафедра освітології та психолого-педагогічних наук (ФПО) 28 3 0 22 13 3 1 0 2 1 1
322 Тугай Олександра Миколаївна Кафедра германської філології (ФРГФ) 22 2 0 22 0 2